EFE ÇORBA

Efe Çorba, Konya'da en iyi çorbacı olma hedefi ile 1930 yılından itibaren Konya'da hizmet veren bir çorbacıdır. Hazırladığı nefis lezzetler ile müşterilerinin damağında bir tat bırakmayı hedefler. Pişirilen çorbalar hijyenik ortamlarda pişirilmekte ve taze ürünler kullanılarak hazırlanmaktadır. Konya'ya yeni geldiyseniz ve Konya'nın en iyi çorbacısı hakkında bilgi edinmek istiyorsanız Efe Çorba'ya uğramadan Konya'dan gitmemelisiniz

Efe Çorba, Konya'da en iyi çorbacı olma hedefi ile 1930 yılından itibaren Konya'da hizmet veren bir çorbacıdır. Hazırladığı nefis lezzetler ile müşterilerinin damağında bir tat bırakmayı hedefler. Pişirilen çorbalar hijyenik ortamlarda pişirilmekte ve taze ürünler kullanılarak hazırlanmaktadır. 

Konya'ya yeni geldiyseniz ve Konya çorba salonları hakkında pek de bilgiye sahip değilseniz çorbanızı nerede içeceğiniz konusunda tereddüt yaşamanız normaldir. "Konya'da çorba nerede içilir?" sorusunun karşılığı olan Efe Çorba, evinizdeki hijyenle maksimum lezzeti bir araya getirerek birbirinden leziz çorbaları uygun fiyata içmenizi sağlar. 2 farklı şube ile hizmet vermekte olan şehrimizin en iyi çorbacısı, damak tadınıza uygun lezzetleri sizinle buluşturmak adına her geçen gün kendini geliştirmektedir.  Çalıştırdığı ekip arkadaşları ile de müşteri memnuniyetini katlamayı hedefleyen Efe Çorba, en iyi kelle paça çorbasını içmek isteyenlerin tek adresidir. Sakatattan üretilen çorbaların yanı sıra her çorbacıda bulunması gereken ama herkesin kıvamında yapamayacağı özel çorbalara da yer verilmektedir. 

Konya'nın En İyi Çorbacısı

Konya'ya yeni geldiyseniz ve Konya'nın en iyi çorbacısı hakkında bilgi edinmek istiyorsanız Efe Çorba'ya uğramadan Konya'dan gitmemelisiniz. Sunulan çorbaların lezzetini bir ömür boyunca aklınızda tutacağınızdan şüpheniz olmasın. Çorbalarımızın görüntüsüne internet adresimiz üzerinden erişim sağlayabilirsiniz. Sitemizde kullanılan görseller müşterilere sunduğumuz tabaklar kullanılarak hazırlandığı için bir problemle karşılaşmanız söz konusu değildir.

1930 yılından itibaren Konya'da hizmet veren Efe Çorba, şehrin en iyi çorbacısı olma konusunda çalışmalarını sürekli bir şekilde sürdürmektedir. Çalışma arkadaşları özenle seçilir ve müşterilere güler yüzlü hizmetin sağlanması hedeflenir. Çalışma arkadaşlarımız istekleriniz doğrultusunda hizmeti eksiksiz bir şekilde tamamlarlar ve bu hizmet esnasında meydana gelebilecek ufak talihsizlikleri dahi engellemek adına ellerinden geleni yaparlar. Efe Çorba'da bulunduğunuz süre zarfı içerisinde kendinizi ailemizden biri olarak görmeniz mümkündür. 

Efe Çorba'da bulunduktan sonra hakkımızdaki düşüncelerinizi iletişim panelinden bizimle paylaşmanız mümkündür. Çorbaların tadını uzun süre boyunca hafızanızdan atamayacağınızı ve fırsatını bulduğunuz an tekrar tatmak isteyeceğinizi unutmayın. 1930 yılından gelen bu geleneksel tatla buluşmak için sizi en yakın şubemize bekleriz. 

Konya Efe Çorba ,Konya'nın en iyi çorbacısı, Konya'da çorba nerede içilir? Konya çorba salonları

İletişim

Adres:

Devle Mah. Şerafettin Cad. Şerafettin İşh. No:24 KONYA

Telefon: 0554 192 42 42

E-posta: bilgi@konyaefecorba.com

Sipariş Hattı: 0332 351 28 19 - 0554 192 42 42

Sosyal Medya

Açık Olduğu Saatler

  • Pazartesi

  • Salı

  • Çarşamba

  • Perşembe

  • Cuma

  • Cumartesi

  • Pazar